O Czym Szepczą Kobiety w Internecie

Nowe, sympatyczne miejsce w sieci posiada tytuł, który wszystko wyjaśnia, a tworzone jest przy współudziale położnej. Zachęcamy do czytania, śledzenia, a nawet komentowania, czy współtworzenia jego treści. Gdyż współczesna kobieta jest kobietą aktywną!

Nie da się ukryć faktu, że za sprawą licznych fizycznych różnic płciowych oraz stereotypów kulturowych kobiety wolą o pewnych rzeczach rozmawiać tylko we własnym gronie. Chociaż już coraz częściej nie boimy się otwarcie mówić o naszym zdrowiu intymnym, miłości, czy urodzie to jednak wieloznaczność tytułu portalu internetowego O Czym Szepczą Kobiety doskonale opisuje jego tematykę i atmosferę.

 

O Czym Szepczą Kobiety jest tworzone przez kobiety dla kobiet. Autorkami są młode, aktywne i ambitne kobiety, które często prowadzą swoje blogi o najróżniejszej tematyce. Dziewczyny poruszają w tekstach najróżniejsze aspekty związane z doświadczaniem kobiecości, ale też udzielają cennych wskazówek dotyczących codziennego życia współczesnej Polki. Kobietą jest się przecież przez cały rok! Nie tylko od święta!

 

Portal O Czym Szepczą Kobiety to zarówno zbiór specjalistycznych tekstów, jak i lekkich, bardzo subiektywnych spostrzeżeń autorek, które wyrażają swoje własne opinie i poglądy. Bo przecież takie jesteśmy. Nie musimy zawsze się ze sobą zgadzać, ale potrafimy dyskutować – bez podnoszenia głosu – na temat wielu kontrowersyjnych tematów. Dzięki temu nie tylko potrafimy być sobą, ale również potrafimy być sobą świadomie.

 

Co dla nas, Redakcji Znanej Położnej bardzo ważne to fakt, że jako ekspertka nowego kobiecego portalu występuje doskonale znana naszym użytkowniczkom położna Kasia Korczak. Kasia od ponad półtora roku jest autorką wielu specjalistycznych artykułów na Znanej Położnej, a od niedawna także artykułów na portalu O czym Szepczą Kobiety, w których szczegółowo opisuje typowo kobiece dolegliwości zdrowotne. Warto czytać!

 

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej O Czym Szepczą Kobiety
Polub fanpage O Czym Szepczą Kobiety

 

2017-03-18