Nowy blog Położna Daje Radę!

Chociaż od niedawna publikuje swojego bloga w sieci, to jednak położna Renata daje radę! Kolejna kompetentna położniczo przestrzeń w sieci jest z uwagą śledzona przez coraz większe grono użytkowniczek internetu.

Autorka bloga Położna Daje Radę! jest od czerwca 2015 dyplomowaną położną. Obecnie Renata kontynuuję studia położnicze II stopnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a ponadto powiększyła zbiór swoich praktycznych doświadczeń związanych z wymarzonym zawodem, bo jest Mamą!

 

Blog Renaty wystartował w lipcu 2016 i jak sama Autorka szczegółowo wyjaśnia: W niedługim czasie przekonam się na własnej skórze czym jest poród, który do tej pory obserwowałam i w którym uczestniczyłam jako studentka i przyszła położna. Przekonam się jak wygląda macierzyństwo z perspektywy mamy, już nie tylko córki.

 

Właśnie to wydarzenie sprawiło, ze postanowiłam założyć bloga i dzielić się wiedza, oraz małym bo małym, ale zawsze doświadczeniem zdobytym na zajęciach, wykładach, praktykach czy podczas samokształcenia.

 

Wpisy opublikowane na blogu Położna Daje Radę! to nie tylko treści oparte o rzetelne źródła informacji, ale ogromny optymizm bijący ze słów Autorki. Macierzyństwo z uśmiechem prezentowane przez położną Renatę na pewno przypadnie do gustu wielu przyszłym mamom. Oby tylko Autorce nie zabrakło entuzjazmu...

 

Z ciekawostek, które możemy wyczytać o Renacie, warto zaznaczyć, że była siódmym dzieckiem w rodzinie, jest zwolenniczką szczepień i odczuwa ból głowy, znajdując w internecie ogromną ilość bzdur i mitów na temat ciąży, porodu, karmienia piersią czy opieki nad noworodkiem. Renata zapewnia użytkowników sieci, że jej ulubione tematy, które poruszy na blogu to zdrowie, moda i uroda. Czekamy więc z niecierpliwością na rozwój projektu!

 

Przyszłym mamom polecamy lekturę bloga Położna Daje Radę!, a Autorce życzymy powodzenia na ścieżce zawodowej i prywatnej oraz publikowania kolejnych, profesjonalnych treści w sieci!

 

Zobacz blog Położna Daje Radę!

 

Polub na Facebook.com fanpage Położna Daje Radę!

 

2016-09-21