Twoja Położna Katarzyna Kruszewska

Katarzyna Kruszewska to młoda położna, która pracuje zawodowo w Warszawie, ale znana jest kobietom w całej Polsce za sprawą swojego specjalistycznego bloga zatytułowanego Twoja Położna. Ciąża, Poród i Ginekologia.

Katarzyna Kruszewska pisząc o swojej drodze życiowej i zawodowej pełnej niespodzianek parafrazuje wypowiedź tytułowego bohatera filmu Forest Gump (reż. Robert Zemeckis): Położnictwo jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

 

Katarzyna jest położną oraz dyplomowanym nauczycielem Naturalnych Metod Rozpoznawania Płodności, a niebawem będzie również Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Zawodowo związana jest ze Szpitalem Specjalistycznym Inflancka im. Krysi Niżyńskiej Zakurzonej w Warszawie oraz z Poradnią Zdrowego Rodzicielstwa przy ul. Nowolipie w Warszawie.

 

Katarzyna Kruszewska znajduje również czas na prowadzenie wirtualnego poradnika dla kobiet w postaci specjalistycznego bloga Twoja Położna. Ciąża, Poród i Ginekologia. Oprócz tworzenia i publikowania ciekawych treści na blogu, pod marką Twojej Położnej znajdziemy też fanpage na Facebook.com agregujący wiele interesujących kobiety planujące ciążę i w ciąży materiałów z sieci oraz konto Twojej Położnej na Instagramie:

 

 

Zwracając się do kobiet, Katarzyna Kruszewska tak opisuje swoje zaangażowanie: Zawsze najważniejsza jest dla mnie kobieta, którą się opiekuję. Wszystko staram się robić tak, abyś czuła się bezpiecznie. Traktuję Cię tak jak sama chciałbym być traktowana. Do każdego zadanego pytania podchodzę z powagą i staram się na nie odpowiedzieć zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

 

Warto czytać, śledzić i obserwować to, co publikuje młoda warszawska położna, bo na pewno jeszcze nieraz pozytywnie Cię zaskoczy!

 

2017-04-09