W ciąży i po porodzie ćwicz jogę w domu

W ciąży i po porodzie można ćwiczyć jogę w domu. Teraz to możliwe dzięki Joga-Joga.TV. Co tydzień kilkadziesiąt nowych zajęć, które będą dostępne 24/7, różne rodzaje jogi, zespół certyfikowanych nauczycieli i przede wszystkim niska cena – to tylko jedne z wielu zalet platformy Joga-Joga.TV.

Ćwiczenie różnych pozycji, czyli asan jeszcze przed zajściem w ciążę wzmacnia organizm, oczyszcza go z toksyn, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych oraz na gospodarkę hormonalną. Kobieta poznaje własne ciało, osiąga stabilność emocjonalną, spokój i radość życia. Jak twierdzą zwolennicy jogi, asany są sposobem ułatwiającym zapłodnienie - bo ćwiczenia regulują pracę jajników i jajowodów.

 

Nie ma przeciwwskazań do ćwiczenia jogi w przypadku ciąży fizjologicznej u zdrowej fizycznie kobiety. Oczywiście, nie przez całą ciążę i bez zbędnego forsowania organizmu. Dlaczego jednak joga jest przydatna w ciąży? Stan zdrowia i samopoczucie matki w czasie ciąży mają przecież kluczowe znaczenie dla przychodzącego na świat maleństwa, a joga ma wiele zalet. Również po narodzinach dziecka joga może okazać się zbawienną praktyką – zarówno dla ciała, jak i dla umysłu.

 

Teraz jogę można ćwiczyć w domu. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon, żeby znaleźć się na indywidualnej sesji jogi z jednym z dyplomowanych nauczycieli. Oszczędzasz czas i pieniądze, a dodatkowo ćwiczenia stają się bardziej intymne i ukierunkowane na subiektywne potrzeby.

 

Joga-Joga.TV to platforma stworzona przez profesjonalistów – jednych z najlepszych nauczycieli jogi w Polsce, po to aby publikować lekcje jogi online. Zawsze i wszędzie masz dostęp do wszystkich filmów opublikowanych na platformie, sama wybierasz styl jogi, według którego chcesz ćwiczyć w zależności od nastroju i samopoczucia w danym momencie.

 

Jak korzystać z Joga-Joga.TV? Wystarczy zarejestrować się na stronie Joga-Joga.TV oraz wykupić tam 30-dniowy dostęp do platformy za 29 zł. Dzięki temu mamy nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów, zarówno tych, które już znajdują się na platformie, jak i nowych lekcji, które pojawiać będą się co tydzień.
 
Idealnym momentem do tego, żeby przekonać się, że jogę możesz ćwiczyć zawsze i wszędzie - jest wtorek, 21 czerwca 2016. Rejestrując się na Joga-Joga.TV możesz wtedy za darmo uczestniczyć w transmisji na żywo z obchodów Światowego Dnia Jogi w Pałacu w Sulisławiu. Tego dnia, w samo południe, zostanie wspólnie przez uczestników spotkania w Sulisławiu oraz rzeszę internautów wykonanych dwanaście powitań Słońca - w intencji harmonii i pokoju na świecie.

 

2016-06-19